İnternet üzerinden yapılan alışveriş, facebook oyun, google play kredi (vb.) ödeme harcamaların da, kredi kartı, banka kartı veya telefon faturanızla yaptığınız işlemler sürekli tekrar tekrar ödeme çekip zamanınızı ve paranızı elinizden alabilir!

Jeton sistemi tam olarak yapacağınız tüm ödemeler de gizlilik ve ihtiyacınız kadar bakiye sunmaktadır!

Jeton Nedir ?

Jeton card, 19 haneli pin kodu ve güvenlik numarasından oluşan içerisinde 10, 20, 50, 100, 250 EURO bakiyeleri bulunan tek kullanımlık ön ödemeli sanal kart numaralarından oluşmaktadır. Tek seferlik işlemlerde ihtiyacınıza uygun olan bakiyeyi seçip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

jeton-nedir

Jeton Kullanım Süresi Var mı? | Tek Seferde mi Kullanmak Zorundayız?

Almış olduğunuz Jeton kartınızı sitenizde kullanırken 19 haneli pin kodu, güvenlik kodu ve kartın değerini yazmanız gerekmektedir. Sadece tek seferlik işlem yapma hakkınız olduğundan içerisindeki bakiyeyi tam olarak yazmanız gerekir. Kart kullanıldıktan sonra, tekrar işlem yapılamaz. Bu nedenle örneğin; 10 euro bakiyesi olan kartı 5€ ayrı 5€ ayrı olarak kullanamazsınız. Bu gibi işlemler için diğer kart seçeneklerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Jeton Gerçek Kart mıdır? | Kredi Kartı veya Banka Kartı Geçen Yerler de Uygun Mu?

Satın almış olduğunuz Jeton kartlar için kart kelimesi, sanal olarak üretilmiş pin kodları yani sanal kart olarak kullanılmaktadır. Gerçek bir kredi kartı değildir. Sadece Jeton anlaşması olan siteler de kullanabilirsiniz. Anlaşması olmayan siteler de veya yasal olmayan siteler de kullanmaya çalışmanız dan doğacak sorunlar sizin sorumluluğunuzdadır.

Jeton Kart Satış Sitesi

Jeton Kart Satış Sitesi

Siteniz Jeton Nasıl Satıyor? | Jeton Bayisi mi siteniz?

Sitemizden satın alacağınız tüm ürünler resmi bayi güvencesi altındadır. Kartların herhangi bir nedenle sorunlu olması halinde gerekli araştırmalar talep etmenizden itibaren başlayacaktır. 7/24 destek veren operatörlerimiz sizlere daima hızlı ve güvenilir hizmet sunacaktır. Sitemizden kart satın almak için canlı destek sayfamız veya kart satın alma sayfamıza göz atabilirsiniz.

25May 2013

Birçok kişi alışverişe yeteri kadar zaman ayıramadığı ve daha ucuz olduğu için internet üzerinden alışverişleri tercih etmektedir. Özellikle internet üzerinden yapılan alışverişler fiyat konusunda birçok kişinin aklını çelmekte ve çoğu kişiyi internet üzerinden alışverişlere yönlendirmektedir.

28May 2013

                Online alışveriş sektörünün hızlı bir şekilde gelişmeye başlamasıyla beraber artık çoğu kişi internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih etmektedir. Çünkü internet üzerinden yapılan alışverişler hem daha kısa sürede gerçekleşmekte hem de ürünler daha uygun fiyata satılmaktadır. Bu da birçok tüketicinin aklını çelmektedir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin artmaya başlamasıyla […]

28May 2013

             Dünyada ve ülkemize oldukça yaygın bir şekilde kullanılan bir kart ukash kart, kullanımı oldukça kolay bir karttır. Sağladığı güvenlik ile pek çok kişinin dikkatini çeken ukash kart, aynı zamanda kolay alınabilmesi ve kolay kullanımı ile de dikkat çeken bir kart olma özelliğini taşımaktadır. Ukash kart dünya üzerinde ki birçok […]

31May 2013

                Günümüzde artık nakit paranın yerini kartlar almıştır. Kişiler birçok işlemde artık nakit para yerine kartları kullanmaktadır. Bu kartlardan biri de ukash kart olarak adlandırılmaktadır. Ukash kart benzeri kartlar gibi nakit paranın yerini almış olan bir karttır. Ancak ukash kart ile kullandığımız diğer benzeri kartlar arasında farklar bulunmaktadır. Bu […]

03Haz 2013

Globalleşen dünya teknoloji hızıyla birlikte Ukash kart kullanımı dünyada olduğu gibi Türkiye’de de günümüzde hızla artmaktadır. Online Ukash kart kullanın en büyük özelliği ise kullanıcılarının bilgilerini firma kapsamında gizli tutularak kullanıcıların çevrimiçi alışverişlerinde güvenliğini ön planda tutmaktır.

07Haz 2013

                İnternet kullanımının artmaya başlamasıyla beraber internet üzerinden yapılan alışverişlerde hızlı bir şekilde artmaya başladı. Herkesinde bildiği gibi internet üzerinden yapılan alışverişlerde eskiden kredi kartı kullanılıyordu. Kredi kartı kullanımıyla beraber birçok sorunda beraberinden geldi. Bu sorunlardan en büyüğü ise kredi kartı dolandırıcılığı oldu.

Güvenilir Bahis Siteleri