Tag Archives: Online Ukash

Ukash kart ile alışverişler dünya genelinde büyük bir artış göstermektedir. Dünya genelinde hızla yaygınlaşan ukash kartın birçok avantajı bulunmaktadır. Online alışverişlerde birçok ödeme seçeneği bulunmaktadır ama çoğu internet kullanıcısı bu ödeme seçenekleri ile alışveriş yaparken güvenlik sorunu yaşamakta ve bilgilerini çaldırmaktadırlar. Bu duruma karşı yabancı bir firma tarafından Ukash Kart Ön Ödemeli Kart Sistemi geliştirildi.

Ön ödemeli kart sistemlerinden biri olan Ukash Kart Türkiye’de hızlıca yayılmakta ve kullanılmakta. Online alışveriş sitelerinde, online oyunlarda, facebook oyunlarında vb. gibi platformlarda kullanılan ukash kart sizlere güvenli, hızlı ve kolay bir alışveriş imkanı sunuyor. Ukash kart sayesinde hiçbir kişisel bilgi paylaşılmadan kredi kartı kullanmadan sadece 19 haneli bir sanal pin kodu ile alışverişlerinizi hızlı […]

   Teknoloji ve internet çağının avantajlarını en çok hissettiğimiz 2000 li yıllarda, alışverişlerin çoğu buna uyum sağlayarak sanal ortama taşındı. Bunun sonucunda güvenlik konusunda sıkıntılar da meydana geldi. Kredi kartı bilgileri çalınan onlarca kullanıcı ve bunları gören diğer kullanıcılar ön ödemeli yöntemleri seçmeye başladı. Bu konuda alanında lider olan Ukash Kart sistemleri kredi kartı yerine kullanılmaya başlandı.

                İnternet kullanımının artmaya başlamasıyla beraber internet üzerinden yapılan alışverişlerde hızlı bir şekilde artmaya başladı. Herkesinde bildiği gibi internet üzerinden yapılan alışverişlerde eskiden kredi kartı kullanılıyordu. Kredi kartı kullanımıyla beraber birçok sorunda beraberinden geldi. Bu sorunlardan en büyüğü ise kredi kartı dolandırıcılığı oldu.

Güvenilir Bahis Siteleri