İnternet üzerinden yapılan alışveriş, facebook oyun, google play kredi (vb.) ödeme harcamaların da, kredi kartı, banka kartı veya telefon faturanızla yaptığınız işlemler sürekli tekrar tekrar ödeme çekip zamanınızı ve paranızı elinizden alabilir!

Jeton sistemi tam olarak yapacağınız tüm ödemeler de gizlilik ve ihtiyacınız kadar bakiye sunmaktadır!

Jeton Nedir ?

Jeton card, 19 haneli pin kodu ve güvenlik numarasından oluşan içerisinde 10, 20, 50, 100, 250 EURO bakiyeleri bulunan tek kullanımlık ön ödemeli sanal kart numaralarından oluşmaktadır. Tek seferlik işlemlerde ihtiyacınıza uygun olan bakiyeyi seçip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

jeton-nedir

Jeton Kullanım Süresi Var mı? | Tek Seferde mi Kullanmak Zorundayız?

Almış olduğunuz Jeton kartınızı sitenizde kullanırken 19 haneli pin kodu, güvenlik kodu ve kartın değerini yazmanız gerekmektedir. Sadece tek seferlik işlem yapma hakkınız olduğundan içerisindeki bakiyeyi tam olarak yazmanız gerekir. Kart kullanıldıktan sonra, tekrar işlem yapılamaz. Bu nedenle örneğin; 10 euro bakiyesi olan kartı 5€ ayrı 5€ ayrı olarak kullanamazsınız. Bu gibi işlemler için diğer kart seçeneklerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Jeton Gerçek Kart mıdır? | Kredi Kartı veya Banka Kartı Geçen Yerler de Uygun Mu?

Satın almış olduğunuz Jeton kartlar için kart kelimesi, sanal olarak üretilmiş pin kodları yani sanal kart olarak kullanılmaktadır. Gerçek bir kredi kartı değildir. Sadece Jeton anlaşması olan siteler de kullanabilirsiniz. Anlaşması olmayan siteler de veya yasal olmayan siteler de kullanmaya çalışmanız dan doğacak sorunlar sizin sorumluluğunuzdadır.

Jeton Kart Satış Sitesi

Jeton Kart Satış Sitesi

Siteniz Jeton Nasıl Satıyor? | Jeton Bayisi mi siteniz?

Sitemizden satın alacağınız tüm ürünler resmi bayi güvencesi altındadır. Kartların herhangi bir nedenle sorunlu olması halinde gerekli araştırmalar talep etmenizden itibaren başlayacaktır. 7/24 destek veren operatörlerimiz sizlere daima hızlı ve güvenilir hizmet sunacaktır. Sitemizden kart satın almak için canlı destek sayfamız veya kart satın alma sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenilir Bahis Siteleri