Teknoloji ve internet çağının avantajlarını en çok hissettiğimiz 2000 li yıllarda, alışverişlerin çoğu buna uyum sağlayarak sanal ortama taşındı. Bunun sonucunda güvenlik konusunda sıkıntılar da meydana geldi. Kredi kartı bilgileri çalınan onlarca kullanıcı ve bunları gören diğer kullanıcılar ön ödemeli yöntemleri seçmeye başladı. Bu konuda alanında lider olan Ukash Kart sistemleri kredi kartı yerine kullanılmaya başlandı.

             

Ukash Kart Güvenli Alışveriş

Ukash Kart Güvenli Alışveriş

  Kredi kartınız bankanızın size verdiği kredidir aslında. Doğru kullanımında kullanışlı olsa da güvenlik olarak başkasının eline geçtiğinde kartınızdan sınırsız harcama yapabilir ve sizi çok zor durumlarda bırakabilir. Bunun yanında Ukash kart çözümleri ön ödemeli bir sistem olmasıyla bu tür güvenlik sorunlarına çözüm olmuş durumda.

                 Dünya üzerinde kart satın alabileceğiniz yüzbinlerce web sitesi var. Ayrıca aldığınız kartı harcayabileceğinizde 20 bini aşkın web sitesi var. Size bu kolaylıkları sunan Ukash kart, günümüzdeki en güvenli şifreleme sistemlerinden biri olan 256 Mbit SSL şifreleme sistemiyle çalışıyor. Bu şifreleme sistemiyle oluşturulan 19 haneli PIN kodları güvenlik konusunda hiçbir kuşku bırakmıyor.

Dünya genelinde büyük bir yere sahip olan internetten online alışveriş gün geçtikçe kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmektedir. İnternetten alışverişin arttığı bu dönemde insanların daha güvenli ve hızlı alışveriş yapmaları için alternatif ödeme sistemleri oluşturulmaya başlandı. Alternatif ödeme sistemleri arasında en çok tercih edileni ukash karttır. Ukash kartın en çok tercih edilen ön ödemeli kart sistemlerinden olmasının nedeni hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sağlamasıdır.

Ukash ile yapacağınız alışverişlerde herhangi bir güvenlik sorunu söz konusu değildir. Ukash kart 19 haneden oluşan sanal bir pin kodu olduğundan dolayı herhangi bir kişisel veya finansal bir bilginizi kullanmadan alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ukash kodu ile birçok platformda ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Online alışveriş siteleri, facebook uygulamaları, online oyunlarda ve daha birçok ukash logosu bulunan platformlarda ukash kodu ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

OnlineUkash.Org ve Orion A.Ş güvencesiyle sitemiz üzerinden ukash kart satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilir uygun fiyatlarla ucuz ukash satın alabilirsiniz.

One Response to Sanal Alışverişte En Güvenli Ödeme Yöntemi: Ukash Kart
  1. Gerçekten güvenli bir sistem olmakla birlikte çokta rahat.


[top]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenilir Bahis Siteleri