Günümüzde online alışveriş büyük bir önem arz etmektedir. İnternet kullanıcıları dükkan dükkan gezmek yerine artık online olarak internetten alışveriş yapmayı tercih etmektedirler. Online alışveriş kullanımının artmasıyla birlikte birçok güvenlik sorunu ve dolandırıcılık olayları artmaya başladı. Kredi kartı vb. kişisel bilgilerin kullanıldığı ödeme seçeneklerinde bilgilerinizin 3.şahısların eline geçmesi mümkün olabilmektedir. Bu soruna çözüm olarak yeni bir ödeme sistemi geliştirildi adı da Astropay.

logo4-300x111

Astropay Nedir ?

Astropay, yeni geliştirilen ve gün geçtikçe kullanıcı kitlesi artan bir ön ödemeli kart sistemdir. Astropay kart denmesine rağmen tamamen sanal bir pin kodundan oluşmaktadır. 16 haneden oluşan bir pin kodu olan astropay ile internetten online alışveriş yapabilirsiniz. Astropay’in kullanıcıları için birçok avantajı bulunmaktadır. Astropay kart sanal bir pin kodu olduğundan dolayı kullanımı çok kolaydır ve alışverişlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlamaktadır. Astropay ile yaptığınız alışverişlerinizde herhangi bir kişisel bilginizi kullanmadığınızdan dolayı herhangi bir güvenlik açığı bulunmamaktadır. Astropay ile alışverişlerinizi hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay’i diğer ödeme seçeneklerinden en önemli farkı ise birçok kez kullanılabilmesidir. Örneğin; 50$ ‘lık bir astropay karta sahipsiniz ve 20$ lık bir alışveriş yaptınız diyelim bu alışverişten sonra sanal kodunuzda 30$ kalmış olacak ve bu kodu daha sonra tekrar kullanabileceksiniz. Dikkat edilmesi gereken tek bir şey var Astropay sanal kodunuzu 1 yıl içinde kullanmanız gerekmektedir. 1 yıl sonunda kodunuz geçersiz sayılmaktadır.

Sizlerde Astropay Satın Almak ve astropay kartın avantajlarından yararlanmak için AstropayAl.Org – Türkiye’nin Resmi Astropay Satış Sitesini Ziyaret Edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenilir Bahis Siteleri